Karabük Üniversitesi ve MATİL Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı...
08.12.2016 tarihinde Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik POLAT, beraberinde Rektör yardımcıları ile birlikte, Matil A.Ş.’yi ziyaret etti.
![](/Uploads/ASD2.jpg)
Ziyaret kapsamında Matil A.Ş. Çelik Test ve Araştırma Merkezi ile Karabük Üniversitesi Demir-Çelik Enstitüsü Margem laboratuvarları arasında akredite test ve analiz konularında işbirliği yapılmasına yönelik bir sözleşme imzalandı.
![](/Uploads/ASD1.jpg)
Üniversite – Çelik sanayi işbirliğinin geliştirilmesine yönelik ne gibi ortak çalışmalar yapılabileceğinin değerlendirildiği ziyaret, merkez altyapısı ve laboratuvarlarının gezilmesiyle sona erdi.